13 березня 2023 року за участі польських колег на базі факультету соціально-гуманітарних технологій та менеджменту Державного податкового університету відкрили Медіацентр. Його діяльність буде спрямована на розвиток творчості й креативного мислення молоді та інформаційної відкритості університету.

Урочисте відкриття відбулося за участі керівництва університету на чолі з в.о. ректора ДПУ Дмитром Серебрянським. Участь в заході взяли представники польського Університету економіки в Бидгощi: ректор Університету Марек Хамот, декан до справ регіональної співпраці Роберт Брудніцкі та директор Інституту європейського WSG Світлана Кашуба. Серед гостей – голова ГО «Ліга полоністів» Олена Рудник та голова Ірпінської молодіжної громадської ради Дмитро Андрущенко. До заходу також долучилися студенти, науково-педагогічні працівники Університету та декан факультету соціально-гуманітарних технологій та менеджменту ДПУ Наталія Зикун.

 У межах офіційного відкриття також відбувся медіазахід «Сучасний університет як комунікаційна платформа», під час якого презентували Медіацентр. Захід було проведено у змішаному форматі: онлайн та офлайн. Онлайн до події долучилися почесний консул України в Бидгощі, Президент Університету економіки в Бидгощі Кшиштоф Сікора, проректор з міжнародних зв’язків Мажена Собчак-Міхаловська, проректор з навчальної роботи Алісія Козубська та директор Europe Direct Torun Бартош Щепаняк.

Медіапростір розташували у корпус К. Передбачається, що комунікаційна платформа стане майданчиком для організації та висвітлення масштабних інформаційних приводів, студенти-журналісти  використовуватимуть творчий простір для запису інтерв’ю, знімання відеоматеріалів та презентацій, а також інших студентських ініціатив. Робота над укомплектуванням Медіацентру триває. Допомогти з технікою обіцяє польська сторона – представники Університету економіки в Бидгощi, які вже презентували перше технічне оснащення для нового Медіацентру.

В.о. ректора Державного податкового університету зазначив, що на сьогодні сфера комунікацій активно розвивається і рухає нас вперед. Дмитро Миколайович також повідомив, що адміністрація університету відкрита до нових пропозицій та готова допомогти втілити креативні і цікаві задуми талановитої молоді. Очільник закладу вищої освіти закликав молодь генерувати ідеї та продукувати корисний та якісний контент!

На завершення зустрічі Дмитро Серебрянський подякував польським колегам за підтримку, зазначивши, що подія стала ще одним кроком на шляху нашої співпраці з вищими навчальними закладами Європи та у покращенні поінформованості суспільства щодо діяльності ДПУ.

Нагадаємо, Польська делегація відвідала Податковий університет.