28 квітня найактивніші та найрозумніші студенти Державного податкового університету провели інтелектуально-розважальну гру Брейн-ринг. У конференц-комплексі Університету відбулася гра розумів серед п'ятьох університетських команд:

• Команда навчально-наукового інституту права - «Правничі котики»;
  • Команда навчально-наукового інституту економічної безпеки та митної справи - «Хаймарс»;
  • Команда факультету фінансів та цифрових технологій - «Цифра в дії»;
  • Команда факультет соціально-гуманітарних технологій та менеджменту  - «Шалені українці»;
  • факультету податкової справи, обліку та аудиту - «Облікові джмелі».

До судівського складу інтелектуальної гри увійшли: проректор з науково-педагогічної роботи та соціального розвитку ДПУ Дмитро Ванцковський, проректор з навчально-методичної роботи Іван Шемелинець та завідувач навчального відділу Олексій Сидоренко.

Брейн-ринг складався з 5 категорій, кожна з яких мала 7 запитань. Найспритнішими в розумовому поєдинку виявилися «Правничі котики», команда Навчально-наукового інституту права!

Вітаємо переможців! Та дякуємо всім учасникам за актив і гарні емоції протягом заходу!