28 червня в. о. ректора Державного податкового університету Дмитро Серебрянський провів робочу зустріч з представниками віконної програми американської організації Global Empowerment Mission (GEM) у партнерстві з Howard G Buffett Fondation (HGBF) — директором представництва фонду GEM в Україні Андрієм Негричем і керівником проєкту «Window program» Олександром Бабенком.

У ході перемовин сторони обговорили питання стосовно подальшої співпраці щодо відбудови навчального закладу. Також Дмитро Миколайович висловив вдячність гостям за допомогу по заміні всіх склопакетів у спортивній залі та вручив подяки «За сприяння у відбудові Державного податкового університету».

Наостанок очільник вишу зазначив, що зустріч була конструктивною, а отримані попередні домовленості дадуть змогу зробити нові кроки на шляху відновлення Державного податкового університету та його повноцінної роботи.