16 листопада 2023 року у святковій залі корпусу С відбулося урочисте відзначення Міжнародного дня студента. Ця подія зібрала разом професорсько-викладацький склад, здобувачів вищої освіти, представників адміністрації Університету та поважних гостей, серед яких:

• член Національного олімпійського комітету України, голова Відділення НОК України в Київській області, заслужений працівник фізичної культури і спорту України, Заслужений тренер України, кандидат наук з фізичного виховання та спорту, професор Ігор Малинський;
  • майстер спорту України, стипендіат Відділення НОК України в Київській області, діючий військовослужбовець Збройних Сил України Євген Веселов;
  • засновник та керуючий партнер Медичної клініки «Столиця» Галина Бишенко;
  • віцепрезидент федерації бойового самбо України, актор і співак (з творчим псевдонімом Юрій Гора) Юрій Меженский;
  • голова Ірпінської молодіжної ради при Ірпінському міському голові, радник міського голови Дмитро Андрущенко.

Захід розпочався з відеозвернення в. о. ректора Державного податкового університету Дмитра Серебрянського. Він привітав студентську молодь зі святом і подякував їй за ініціативність, креативність та небайдужість до розвитку Університету.

«Кожен із вас є золотим фондом Податкового університету. Сьогодні — ви студенти, завтра — випускники, а післязавтра — успішні, талановиті люди, що займають високі посади у нашій країні. Навчайтеся, здобувайте освіту та будьте чесними — Україна потребує таких людей!», — наголосив очільник ДПУ.

З вітальним словом до студентської спільноти також звернулися проректор з науково-педагогічної роботи та соціального розвитку Дмитро Венцковський,  проректор з навчально-методичної роботи Іван Шемелинець та в. о. проректора з наукової роботи Олександра Смірнова.

Далі присутні подякували Збройним Силам України за відвагу, мужність та самовідданість й вшанували пам'ять Героїв, які поклали своє життя, боронячи країну від окупантів.

Гармонійно доповнили святкову програму виступи творчих колективів і музичні привітання здобувачів освіти, а кульмінацією заходу стало нагородження учасників та переможців конкурсу «Кращий студент Державного податкового університету — 2023».

Отже, у номінації «Кращий студент — спортсмен Державного податкового університету — 2023» переміг Денис Тупицький. У номінації «Кращий студент — культурно-мистецький діяч» перше місце здобула Вікторія Шепшинська, а «Кращим студентом — громадським діячем Державного податкового університету — 2023» став Владислав Скрипець.

У номінації «Кращий студент — науковець Державного податкового університету — 2023» маємо відразу двох переможців — Валентина Підгородецького та Валерію Судак.

«Студентом року Державного податкового університету — 2023» став Іван Швайко, «Волонтером року» — Максим Шаповалов.

Усі переможці конкурсу були нагороджені спеціальними дипломами та призами від наших партнерів.

Після офіційної частини свята на студентів чекав сюрприз — концерт гурту «Так треба».

Вітаємо студентську спільноту Державного податкового університету зі святом! Бажаємо натхнення, завзяття, невичерпної творчої енергії, радості та мирного неба!