27 квітня на черговому засіданні Вченої ради Державного податкового університету проректор з науково-педагогічної роботи та соціального розвитку Дмитро Венцковський урочисто привітав і вручив дипломи докторів філософії здобувачам вищої освіти.

Диплом ступеня доктора філософії зі спеціальності 081 «Право» отримав Олег Кремінський. Тема дисертаційного дослідження: «Розслідування легалізації (відмивання) доходів, отриманих злочинним шляхом, в умовах використання віртуальних валют». Науковий керівник – Любов Омельчук, к.ю.н., доцент, доцент кафедри кримінальної юстиції Навчально-наукового інституту права.

Також диплом доктора філософії зі  спеціальності 081 «Право» отримав Мирон Курилич. Тема дисертаційного дослідження: «Інститут медіації в українському кримінальному праві». Науковий керівник – Наталія Лугіна, к.ю.н., доцент, доцент кафедри кримінальної юстиції Навчально-наукового інституту права.

Приємно відзначити, що Мирон Курилич захистив дисертацію на здобуття ступеня доктора філософїі достроково і завершив навчання на 3-му році навчання.

Колектив Вченої ради привітав молодих науковців і побажав їм творчих досягнень та наукових здобутків.