Продовжується прийом документів до університету: вступники подають заяви на навчання за обраними напрямками.

Державний податковий університет пропонує чимало переваг для вступу і навчання за понад 70-ма освітніми програмами у єдиному ЗВО в підпорядкуванні Міністерства фінансів України.

Серед яких наступні можливості:

• регіональний коефіцієнт 1,04, а отже, більший шанс бути зарахованим на бюджет;
  • сучасна якісна освіта;
  • аудиторне навчання;
  • гарантоване працевлаштування в системі публічних фінансів;
  • цікаві пропозиції для проходження практики з можливістю подальшого працевлаштування;
  • академічна мобільність у європейських навчальних закладах;
  • активне студентське самоврядування;
  • наукові дослідження та міжнародні конференції;
  • реалізація творчих та спортивних здібностей;
  • затишний кампус та сучасні авдиторії;
  • сертифіковані укриття;
  • потужний генератор (ми готові до викликів часу);
  • кафедра військової підготовки;
  • можливість дистанційної освіти;
  • всього 25 хвилин до Київського метро.

Порада вступникам: не відкладайте подання заяви на останній день, коли надто вірогідне перевантаження в роботі системи, – не позбавляйте себе можливостей, встигайте все робити вчасно!

Подача заяв та документів на вступ завершується 31 липня (18:00), тож не гайте часу.

Якщо маєте запитання, наші фахівці консультаційного центру з питань прийому готові допомогти.

Контакти:

+38 (068) 619-31-31; +38 (073) 619-31-31;  044-363-27-30;

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

каб. 106, 108 корпусу Р, вул. Садова, 53, м. Ірпінь, Київська область

Бажаємо вступникам успіхів та чекаємо у студентській родині ДПУ! ДПУ – твій перший пріоритет!