Сьогодні в ДПУ відбулося перше засідання Приймальної комісії, на якому розглянули та ухвалили:

• правила прийому на навчання для здобуття вищої освіти до Державного податкового університету у 2024 році;
  • рішення про розподіл ліцензованого обсягу набору вступників на навчання для здобуття першого (бакалаврського), другого (магістерського) та третього (освітньо-наукового) рівнів вищої освіти до Державного податкового університету у 2024 році.

Під час засідання обговорили початок основного етапу цьогорічної вступної кампанії, відповідальний секретар приймальної комісії ДПУ доповіла про новації та нюанси вступу-2024.

Дмитро Серебрянський відзначив, що в нашому навчальному закладі розпочинається важливий етап, і ми всі маємо зосередитися та докласти максимум зусиль, аби вступна кампанія проходила на високому рівні та була результативною.

Бажаємо вступникам успіхів на шляху до мети та чекаємо вас у великій родині ДПУ!

Нагадуємо, всю інформацію щодо вступу можна отримати за номерами телефонів:

Консультаційний центр з питань прийому на навчання:

044-363-27-29

+38 (068) 619-31-31,