До другої  річниці повномасштабної війни,  що кардинально змінила життя нашого міста і всієї країни,  у Музеї історії університету відкрито фотовиставку "Університет фронтовий".

Матеріали експозиції, узяті з архіву та щоденника війни Володимира БРАДОВА, доктора філософії, доцента кафедри мовної політики та соціальних комунікацій ДПУ, розповідають про лютий-березень 2022 року, коли в Ірпені точилися бої. У фото зафіксоване життя містян в укриттях університету, пожежа в корпусах, мужність співробітників, які не полишали навчальний заклад і проявили справжню мужність і стійкість, несучи важку відповідальність за безпеку своїх співгромадян та заклад освіти.

Особливо вражаючими є фото пожежі будівель університету, коли наші герої не лише не полишали свій пост, але й демонстрували величезну рішучість та солідарність.
 Виставка «Університет фронтовий» - це нагадування про страшні дні окупації, про війну, що триває, про стійкість Податкового, про справжність і силу його людей.
Нехай ці фото стануть не лише свідками подій, але й джерелом натхнення і віри на шляху до перемоги.