24 жовтня 2024 року, на базі ВШТІП Академія Прикладних Наук (м. Познань, Республіка Польща), під почесним патронатом Міністра цифровізації Республіки Польща, відбувся Міжнародний соціально-економічний форум «Компетенції майбутнього-виклики і загрози в епоху ШІ», співорганізатором якого став Державний податковий університет.

Форум став майданчиком для дискусій та дій у соціально-економічній, освітній та культурній сферах.

Мета форуму полягала у:

• - сприянні діалогу між представниками різних секторів, зокрема економічного та наукового;
  • - підтримці інноваційних рішень і найкращих практик, пов’язаних із представленими панелями;
  • - створенні умов для обміну знаннями, досвідом та ідеями між учасниками форуму;
  • - підвищенні обізнаності учасників форуму і, насамперед, здобувачів вищої освіти;
  • - підтримці міжнародної співпраці з метою пошуку глобальних рішень існуючих проблем;
  • - створенні публічного дискурсу, який сприятиме економічному зростанню та покращенню умов життя.

За програмою Форуму було передбачено роботу шести дискусійних панелей, а саме:

1. Індустрія 5.0 в епоху штучного інтелекту - Компетенції та сталий розвиток;
  2. Трансформація енергетична в епоху штучного інтелекту - Інновації та майбутні тенденції;
  3. Наука, бізнес, освіта у світі Al - Розвиток майбутніх компетенцій;
  4. ESG в епоху ШІ – Соціальна відповідальність і сталий розвиток;
  5. Well-being на робочому місці в епоху штучного інтелекту;
  6. Сучасні технології в бізнесі - Роль Шl в автоматизації та інноваціях.

Державний податковий університет на Форумі представила д.е.н., професор, професор кафедри фінансових ринків та технологій, координатор угоди про співпрацю між Державним податковим університетом та ВШТІП Академія Прикладних Наук Ірина Чуницька.

Висловлюємо щиру вдячність за довіру, взаєморозуміння, підтримку та академічну співпрацю, а також за можливість долучатися до участі у таких заходах.

Сподіваємося на подальший успішний розвиток нашого партнерства та реалізацію нових наукових проєктів!