З 23 по 29 вересня 2024 року здобувачі вищої освіти Державного податкового університету (ДПУ) взяли участь в ознайомчому тижні, що проходив у рамках проєкту «Солідарні з Україною» на базі Університету ім. Яна Длугоша в Ченстохові, Республіка Польща.

Учасниками цього міжнародного заходу стали студенти: Ільніцька Олександра, Бескоровайна Поліна, Волошина Вікторія, Ковалів Катерина, Нерознак Мар’яна, Лобач Анна, Черненко Тетяна, Вознюк Софія, Чернець Віталіна та Славінська Злата.

Програма ознайомчого тижня була насиченою та пізнавальною. Під час перебування в Університеті ім. Яна Длугоша студенти ознайомилися з академічною структурою навчального закладу та його основними освітніми програмами. Особлива увага була приділена можливостям для академічного обміну, участі в науково-дослідницьких проєктах та перспективам міжнародного партнерства. Студенти взяли участь у семінарах і презентаціях, які розкривали можливості залучення до глобальних академічних ініціатив, що сприяло їхньому професійному та особистісному розвитку.

Важливим аспектом візиту стало налагодження тісного контакту з викладачами та студентами університету-партнера. Жива комунікація, обмін ідеями та досвідом допомогли нашим студентам глибше зрозуміти особливості освітнього процесу в Польщі, розширити свої горизонти та збагатити професійні знання. Крім того, студенти ДПУ відвідали кілька спеціалізованих семінарів, присвячених сучасним тенденціям у галузі економіки, фінансів та права. Це дало можливість поглибити свої знання у цих сферах та дізнатися більше про актуальні виклики і можливості у світовій економіці.

Завершився тиждень екскурсією історичними пам'ятками міста Ченстохова, що допомогло збагатити культурний обмін між студентами двох країн.

Ця подія є важливим кроком у зміцненні партнерських відносин між ДПУ та Університетом ім. Яна Длугоша в Ченстохові. Завдяки таким міжнародним ініціативам, студенти мають можливість не тільки здобувати нові знання та навички, але й розвивати глобальне мислення, що є невід'ємною частиною сучасної освіти. Участь у таких проєктах також відкриває двері до нових можливостей для співпраці в науково-дослідницьких проєктах, що є важливим для розвитку обох університетів.

Важливо відзначити, що цей ознайомчий тиждень був організований на підставі Угоди про співробітництво, підписаної між Державним податковим університетом та Університетом ім. Яна Длугоша в Ченстохові 19 червня 2024 року. Угода закріплює спільні цілі та наміри обох сторін щодо розвитку академічного та наукового співробітництва, що відкриває нові горизонти для студентів та науковців Державного податкового університету.