Відповідно до підпункту один пункту три наказу Міністерства освіти і науки України від 10.10.2022 № 894 «Про рішення з питань присудження наукових ступенів і присвоєння вчених звань та внесення змін до деяких наказів Міністерства освіти і науки України» у Державному податковому університеті утворено 3 спеціалізовані вчені ради з присудження ступеня доктора наук строком на три роки, а саме:

1. Д 27.855.01. Профіль ради: 08.00.08 «Гроші, фінанси і кредит»
Голова ради – Коваленко Юлія Михайлівна, д-р екон. наук, професор, в.о. завідувача кафедри фінансових ринків та технологій.
2. Д 27.855.03. Профіль ради 12.00.01 «Теорія та історія держави і права; історія політичних і правових учень», 12.00.08 «Кримінальне право та кримінологія; кримінально-виконавче право», 12.00.09 «Кримінальний процес та криміналістика; судова експертиза; оперативно-розшукова діяльність».
Голова ради – Топчій Василь Васильович, д-р юрид. наук, професор, в.о. директора навчально-наукового інституту права.
3. Д 27.855.04. Профіль ради: 08.00.03 «Економіка та управління національним господарством», 08.00.09 «Бухгалтерський облік, аналіз та аудит (за видами економічної діяльності»
Голова ради – Краєвський Володимир Миколайович, д-р екон. наук, професор в.о. декана факультету податкової справи, обліку та аудиту.

Запрошуємо наукову спільноту до захисту докторських дисертацій у дружньому прогресивному науковому товаристві, в стінах Незламного Державного податкового університету!