У правничій родині Державного податкового університету відзначили потрійне свято: День юриста, офіційну посвяту першокурсників у студенти та 27 річницю створення Навчально-наукового інституту права.

Сьогодні колектив університету очолюваний в.о. ректора ДПУ Дмитром Серебрянським, зібрався на площі перед юридичним корпусом, щоб привітати правничу спільноту вишу – студентів та науково-педагогічні працівників ННІ права під керівництвом директора Василя Топчія  напередодні професійного свята.

Почесними гостями заходу стали: керівниця Дослідницької служби Верховної Ради України Леся Ваолевська, в.о. начальника Головного управління Державної податкової служби у Кіровоградській області Юлія Мороз, депутатка Київської обласної ради, випускниця нашого університету Марія Шевченко, перший заступник Ірпінського міського голови Андрій Кравчук та директорка Ірпінського фахового коледжу економіки та права Оксана Пілевич.

Із привітальним словом до присутніх звернувся в.о. ректора ДПУ Дмитро Серебрянський. Він підкреслив, що професія юриста потребує поєднання комплексних навичок: «Сучасний юрист повинен бути не тільки знавцем закону, він повинен володіти навичками керівника, організатора, він також повинен бути психологом, економістом та політично обізнаним. Усі ці критерії мають бути характерні конкурентоспроможному юристу. Ви маєте прагнути вчитися і розвиватися. Якщо ви поєднаєте всі ці якості, ви будете потрібні у будь-якій сфері. Завдячуючи нашим науково-педагогічним працівникам, вам це вдасться», - зазначив Дмитро Миколайович і побажав викладацькому складу інституту натхнення, мудрості та професіоналізму

Під час заходу працівників інституту нагороджували грамотами подяками Міністерства юстиції України, Почесними грамотами Київської обласної державної адміністрації та Ірпінської міської ради, а також Почесною грамотою ректора Університету.

Особливими моментами свята було вручення сертифікатів на оплату першого семестру навчання студентам першого курсу від Асоціації випускників Навчально-наукового інституту права, а також присвоєння звання Почесного професора Навчально-наукового інституту права – Лесі Ваолевській, керівниці Дослідницької служби Верховної Ради України.

Далі відбулася посвята у студенти першокурсників ННІ права. Так, за традицією, першокурсники куштували смачну кашу, яку для них приготував студентський актив інституту.

Приємним подарунком для присутніх стало творче вітання від заступниці директора ННІ права Дарії Вітюк та дитячого танцювального ансамблю «Galaxi Dance».

Завершальним акордом свята став запальний та енергійний виступ Народного артиста України Павла Зіброва. Співак привітав зі святом спільноту юристів та подарував декілька музичних композицій усім присутнім. Шанувальники  артиста зустрічали кожну пісню бурхливими оплесками, а ще залюбки підспівували й підтанцювали під українські хіти.