Сьогодні у Державному податковому університеті відбулася робоча зустріч за участі Дмитра Венцковського - проректора з науково-педагогічної роботи та соціального розвитку ДПУ, Ігоря Малинського - голови відділення НОК України в Київській області та Анатолія Ільченко - очільника Київського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

Мета зустрічі - створення сприятливих умов для розвитку спортивного руху в Університеті, а також привернення уваги здобувачів вищої освіти до власного здоров'я та активних занять фізичною культурою, адже на сьогодні спорт став не лише частиною здорового способу життя, а й засобом порятунку від стресу, з яким українці живуть вже понад рік.

На зустрічі учасники обговорили спільний план дій для популяризації спорту серед студентської молоді, зокрема спільну організацію спортивних заходів, що дозволить активно залучати студентів до спортивного життя регіону.

Варто зазначити, що Державний податковий університет за свої більш ніж 100 років існування виховав не одну плеяду висококваліфікованих спортсменів серед яких чемпіони та призери Олімпійських та Європейських ігор, чемпіони та призери чемпіонатів Світу, Європи та України.

Зазначимо, що зустріч відбулася у рамках Угоди про співпрацю між ДПУ та Відділення НОК України в Київській області.