В рамках співпраці між Міністерством фінансів Королівства Нідерландів, Міністерством фінансів України та Державним податковим університетом 22 листопада 2022 року розпочнеться робота щодо проведення курсів підвищення кваліфікації за спеціальною професійною (сертифікатною) програмою підвищення кваліфікації “Базовий курс з внутрішнього контролю та внутрішнього аудиту” для підрозділів внутрішнього аудиту державних органів.

З метою отримання працівниками підрозділів внутрішнього аудиту необхідних знань щодо основних засад внутрішнього контролю та внутрішнього аудиту, формування правильного розуміння функції внутрішнього аудиту як однієї із передумов її ефективної реалізації, оволодіння основними підходами до організації та проведення внутрішнього аудиту з урахуванням вимог нормативно-правових актів, а також кращих міжнародних практик.

Будуть розглянуті наступні модулі:

1. Базові засади державного внутрішнього фінансового контролю та сучасні напрями його розвитку;
  2. Система внутрішнього контролю як один із ключових аспектів фокусування роботи внутрішнього аудитора;
  3. Сутність діяльності з внутрішнього аудиту;
  4. Планування діяльності з внутрішнього аудиту;
  5. Організація внутрішнього аудиту та планування аудиторського завдання;
  6. Виконання аудиторського завдання та документування його результатів;
  7. Оцінка якості внутрішнього аудиту;
  8. Інструментарій внутрішнього аудиту;
  9. Взаємодія підрозділу внутрішнього аудиту з внутрішніми та зовнішніми зацікавленими сторонами;
  10. Звітування про результати діяльності з внутрішнього аудиту.

За попереднім відбором на курс записано 30 слухачів, які по завершенню складуть підсумковий контроль та матимуть змогу отримати сертифікат підвищення кваліфікації (обсяг програми 60 годин, 2 кредити ЄКТС).

Курс триватиме до 9 грудня 2022р., але по його завершенню, роботу щодо підготовки внутрішніх аудиторів державного сектору України буде продовжено. Наступним етапом є проведення курсів підвищення кваліфікації для працівників підрозділів внутрішнього аудиту державних органів за такими спеціальними короткостроковими програмами:

“Ключові аспекти проведення внутрішнього аудиту, який передбачає здійснення оцінки та надання висновків і рекомендацій щодо ефективності об’єкта внутрішнього аудиту”;

“Моделі для порівняння (референтні моделі) та аналіз даних”;

“Навички ефективної комунікації у внутрішньому аудиті”.

Для отримання додаткової актуальної інформації щодо проведення курсів підвищення кваліфікації для державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування звертайтесь до Центру післядипломної освіти та заочного (дистанційного) навчання Державного податкового університету, що знаходиться за наступною локацією:

м. Ірпінь, вул. Садова 86 а

тел. 0985735432

Слідкуйте за нашими анонсами.