Сьогодні, під час останнього в 2023 році засідання Вченої ради, в. о. ректора Дмитро Серебрянський відзначив спортивні досягнення здобувачів вищої освіти ДПУ.

На початку засідання очільник Державного податкового універверситету висловив свою вдячність і гордість за внесок, який наша спортивна родина робить у розвиток та популяризацію спорту нашого регіону та країни. Зокрема Дмитро Миколайович підкреслив, що ми завжди пишаємося нашими студентами, які не лише демонструють досягнення в академічній сфері, але й активно займаються спортом. Вони вже стали майстрами з різних видів спорту, змагаються на міжнародному рівні і представляють не тільки університет, а й Україну, показуючи світові свою спортивну майстерність.

Відтак, за популяризацію Державного податкового університету на спортивній арені та високі досягнення в спорті Подякою та страховими медичними полісами було нагороджено:

• Здобувача вищої освіти факультету соціально-гуманітарних технологій, спорту та реабілітації, Чемпіона світу з хортингу — Михайла Сергієнка.
  • Здобувача вищої освіти навчально-наукового інституту права, Чемпіона світу зі змішаних єдиноборств ММА — Івана Ющенка.
  • Здобувача вищої освіти факультету соціально-гуманітарних технологій, спорту та реабілітації, бронзового призера чемпіонату світу з кікбоксингу ВАКО — Дмитра Ломагу.

Крім цього, за вагомий особистий внесок у розвиток та популяризацію бойового самбо та змішаних єдиноборств в Україні від президента федерації бойового самбо України Ельхана Вєльєва, тренеар збірної команди України з бойового самбо Федора Сердюка та віцепрезидента федерації бойового самбо України Юрія Меденського Подяками були нагороджені:

• В. о. ректора Державного податкового університету — Дмитро Серебрянський.
  • Заступник декана факультету соціально-гуманітарних технологій, спорту та реабілітації Ігор Малинський.
  • Директор навчально-наукового інституту права — Василь Топчій.
  • Начальник центру студентського спорту — Вадим Гаєвий.
  • Завідувач кафедри технологій оздоровлення та фізкультурно-спортивної реабілітації — Олександр Лаврєнтьєв.
  • Доцент кафедри технологій оздоровлення та фізкультурно-спортивної реабілітації — Юрій Сергієнко.

У ході засідання засновниця та керуючий партнер медичної клініки «Столиця» Галина Бишенко вручила сертифікати на медичне обстеження та надання медичних послуг усім членам Вченої ради ДПУ.

Далі президент Української федерації хортингу Станіслав Федоров вручив Подяки за сприяння в розвитоку національного виду спорту України — хортингу:

• В. о. ректора Державного податкового університету — Дмитру Серебрянському.
  • Заступнику декана факультету соціально-гуманітарних технологій, спорту та реабілітації — Ігорю Малинському.
  • Начальнику центру студентського спорту — Вадиму Гаєвому.

У Державному податковому університеті спорт є невід'ємною частиною університетського життя, він допомагає студентам розкривати свій потенціал, виробляти вольові якості та надихає нашу спільноту до нових висот.