Завдяки активній роботі керівництва Державного податкового університету, навчально-матеріальна база закладу вищої освіти постійно вдосконалюється і зміцнюється. Черговим кроком у цьому напрямку стало облаштування двох комп'ютерних класів, що обладнані 32 комп'ютерами та моніторами.

Сьогодні команда фахівців інформаційного центру провела остаточне обладнання комп'ютерних класів та підключення їх до Інтернету. Це все для того, щоб створити всі необхідні умови для забезпечення якісної підготовки студентів. Нова модернізована локація вже чекає на вас у 411 та 412 аудиторіях корпусу В.

Переконані, що сучасне обладнання дозволить студентам поглиблювати свої знання та підвищувати практичні навички за допомогою технологічних можливостей університету.