16 травня відбувся круглий стіл на тему «Трансформація роботи бібліотек у сучасних умовах» на базі Наукової бібліотеки Державного податкового університету. Мета заходу - обмін досвідом роботи бібліотек в умовах війни. Участь у круглому столі взяли представники понад 15 бібліотек країни.

Розпочав захід проректор з європейської інтеграції та цифрової трансформації Державного податкового університету Андрій Болдов, який наголосив на актуальності ініціатив, що дозволяють обмінюватися досвідом та комунікацією у роботі бібліотек в умовах сьогодення.

Під час роботи круглого столу були презентовані інновації щодо цифровізації бібліотечних процесів, а також проблеми та потреби бібліотек, вектор розвитку в умовах сьогодення.

Після обговорення було проведено екскурсію університетом та Ірпенем. Університетська бібліотека отримала у подарунок 15 книг від в.о. директора НБ ім. М. Максимовича КНУ ім. Тараса Шевченка Світлани Канєвської.