В.о. ректора Державного податкового університету призначено Дмитра Серебрянського. Ознайомитися з відповідним наказом Міністерства фінансів України можна за посиланням

Довідково:

Дмитро Серебрянський – український науковець, фінансист, кандидат економічних наук. Навчався в аспірантурі нашого університету. З листопада 2002 року обіймав посади асистента, старшого викладача кафедри державних фінансів, начальника відділу податкової політики та методології оподаткування Науково-дослідного центру з проблем оподаткування. З березня 2012 року -заступник директора з міжнародних зв'язків НДІ фінансового права, а з липня 2012 року – директор Науково-дослідного інституту фінансового права. З 2017 року Дмитро Серебрянський працював у Міністерстві фінансів України – радником Міністра, директором Департаменту моніторингу баз даних та верифікації виплат. З липня 2019 року очолював Департамент податкового моніторингу Державної податкової служби України. З серпня 2020 року працював в Міністерстві фінансів України.