У Музеї історії Державного податкового університету відбулася  особливо цікава подія! Мали за честь приймати делегацію з Німеччини, яка відвідала заклад вищої освіти в місті-герої Ірпені, зацікавилася його понад столітньою історією та особливо  періодом повномасштабного вторгнення окупантів на Київщину.

У музеї гості занурилися в час, коли університет вистояв під час важких випробувань.  Експонати, документи, світлини тематичних виставок «Нескорений Податковий», «Трофеї війни», «Вони померли, щоб жила Вкраїна», які віддзеркалюють сильний дух, волю, незламність, жагу до перемоги та відродження навчального закладу, справили незабутнє враження на членів делегації.

Сподіваємося, що такі зустрічі сприятимуть взаєморозумінню, співпраці та  поглибленню міжнародного співробітництва в галузі освіти та науки.