Університетська спільнота Державного податкового університету глибоко сумує з приводу непоправної втрати колеги, Сергія Володимировича Кудіна, який передчасно пішов із життя внаслідок важкої хвороби.

Сергій Володимирович був талановитим педагогом і вченим, автором низки монографій і навчальних посібників.

Він користувався великою повагою, довірою і авторитетом серед колег і студентів.

Світла пам'ять про Сергія Володимировича назавжди залишиться в наших серцях, він завжди буде прикладом щирої відданості професії та науці.

Висловлюємо наші глибокі щирі співчуття рідним та близьким Сергія Володимировича.

Рядками біографії

• 1997 р. випускник Національного педагогічного університету ім. М.П. Драгоманова, спеціальність «Всесвітня історія».
  • У 2001 р. в спеціалізованій Вченій раді Київського національного університету імені Тараса Шевченка захистив кандидатську дисертацію на тему «Становлення і розвиток кримінального права України у Х – першій половині ХУІІ ст.».
  • У Державному податковому університеті Сергій Володимирович розпочав свою трудову діяльність у 2015 році.
  • У 2020 році захистив докторську дисертацію та тему «Порівняльна історія права: вітчизняна традиція концептуалізації».
  • В лютому 2022 року атестаційною колегією Міністерства освіти і науки України йому було присвоєно вчене звання професора.