Те, що ми знаємо, – обмежено, а те, що ми не знаємо, – нескінченно.

П'єр-Симон Лаплас

• Саме студентському забобонові зобов’язана своєю назвою одна з моделей класичного чоловічого взуття пенні-лофер. У язичку таких черевиків зроблений спеціальний проріз, куди кладеться монетка. Згідно з однією з традицій учнів, пенні (або будь-які інші гроші) потрібно сховати в туфлі перед іспитом, щоб квиток попався легший, а викладач – добріший. Деякі, правда, вважають, що краще покласти не монетку, а купюру.
  • Деякі студенти надзвичайно схильні до нетривіальних рішень. Іноді – в силу своєї неуважності. Цікавий випадок стався одного разу у житті математика Джорджа Данцига. Запізнившись на заняття до університету, студент прийняв рівняння, написане на дошці, за домашнє завдання. Кілька днів він витратив на те, щоб отримати відповідь. Згодом з’ясувалося, що юнак впорався з двома нерозв’язними завданнями, які були не по зубах навіть досвідченим ученим. А Данциг просто не знав, що вони не мають рішення, і знайшов його за вікенд.

Кожен, хто перестає вчитися, старіє, – не важливо, в 20 або 80 років,

– а будь-який інший, хто продовжує вчитися, залишається молодим.

Найважливіше в житті – це зберегти мозок молодим.

Генрі Форд