З 10 по 12 грудня 2023 року в межах Меморандуму про взаєморозуміння щодо співпраці та розвитку дружніх відносин між Державним податковим університетом і Вищою школою фінансів Федеральної землі Північний Рейн-Вестфалія у м. Нордкiрхен (Федеративна Республіка Німеччина) студенти факультету податкової справи, обліку та аудиту ДПУ та навчально-наукового інституту економічної безпеки та митної справи пройшли очне навчання у Німеччині та покращили свої професійні компетенції.

Так, п’ятеро здобувачі вищої освіти ДПУ: Альбіна Басова, Валерія Судак, Яна Ананченко, Катерина Савченко та Тетяна Євгієнко взяли участь у семінарі на тему «Шахрайство з розслідувань» й, відповідно до програми заходу, прослухали наступні доповіді:

• «Основи європейського кримінального податкового права»;
  • «Завдання та діяльність Європейської прокуратури»;
  • «Транскордонні ПДВ-каруселі та кримінальне переслідування їх учасників у країнах членах-ЄС»;
  • «Завдання та діяльність органів податкових розслідувань України та землі Північний Рейн-Вестфалія»;
  • «Сучасна податкова та фінансова політика в Україні»;
  • «Прецедентна практика Європейського суду з прав людини щодо зловживань (справа Italmoda та ін.)»;
  • «Система звітності для електронних рахунків-фактур, що застосовуються в Німеччині, їх роль у боротьбі з шахрайством з ПДВ».
    Варто зазначити, що німецька сторона привітно зустріла наших студентів і організувала цікаву екскурсійну програму, за що адміністрація Державного податкового університету, Факультету та Навчально-наукового інституту щиро вдячні міжнародним партнерам.