Студенти Державного податкового університету завжди радо підтримують діток та ініціюють благодійні ініціативи. Так, ще одну добру справу здійснили студенти Факультету обліку, аналізу та аудиту – напередодні Нового року із подарунками завітали до вихованців Дарницького дитячого будинку-інтернату.

Наші студенти привітали діток, передали корисні подарунки та поспілкувалися з вихованцями інтернату.

За запитом керівництва дитбудинку на зібрані кошти було придбано канцелярські вироби, розмальовки, фломастери, олівці та інше, оскільки ці речі дуже популярні у дітей. Крім того, щоб створити чарівну атмосферу дива, для тих, хто цього так потребує, було передано новорічні прикраси.

І найбільшою нагородою для наших благодійників стали щасливі усмішки дітей та радість у їхніх очах.

Важливо, щоб у цей складний час малеча не переставала вірити в чудеса, адже усі діти чекають на диво!

Щиро дякуємо всім небайдужим, кожному, хто долучився до важливої справи.

І памʼятайте: добро починається з добра!

Робіть корисні справи — даруйте турботу та увагу і тоді добро переможе!

Бажаємо всім маленьким українцям щасливих та мирних свят!