13 квітня 2023 року студенти Державного податкового університету – члени Ірпінської молодіжної ради при Ірпінському міському голові та добровільного об'єднання волонтерської спільноти "Орден фенікса" доставили продукти харчування для соціальних обідів, які працівники їдальні ДПУ готують від початку повномасштабного вторгнення і до сьогодні.

Адміністрація Університету всіляко підтримує та заохочує волонтерську діяльність здобувачів освіти. Саме тому проректор з науково-педагогічної роботи та соціального розвитку Дмитро Венцковський і в. о. заступника декана з навчально-організаційної роботи факультету податкової справи, обліку та аудиту Марина Кітченко вручили подяки за активну громадську позицію, підтримку та співчуття до проблем постраждалих від збройної агресії рф співробітників і ветеранів закладу вищої освіти та мешканців міста-героя Ірпеня студентам-волонтерам: Максиму Шаповалову, Дарії Сльозі, Миколі Богачу, Нікіті Воскобойнику, Григорію Туршукову.