Після тривалого періоду дистанційного навчання студенти Державного податкового університету повертаються до авдиторного навчання. Про це розповів в. о. ректора Дмитро Серебрянський у сюжеті, підготовленому командою «Суспільного» для загальнонаціонального марафону «Єдині новини».

Протягом трьох років університет працював у форматі дистанційного навчання, забезпечуючи якісну освіту та взаємодію зі студентами в онлайн-середовищі.

Проте комунікація у віртуальній площині не замінить живе спілкування і взаємодію між студентом та викладачем офлайн.

І от цьогоріч, 1 вересня, для студентів перших та четвертих курсів ДПУ буде відновлено очний формат навчанння.
Організація освітнього процесу здійснюватиметься з урахуванням місткості та розташування укриттів. Так, на території університету розміщено п'ять сертифікованих укриттів, з них три розташовані у гуртожитках.