Цими вихідними здобувачі вищої освіти Державного податкового університету мали змогу перевірити свої сили та проявити командний дух на щорічному чемпіонаті міста Київ з перетягування канату серед юнаків та дорослих, який був організований Федерацією найсильніших атлетів України і перетягування канату.

Змагання стали нагодою для наших студентів ознайомитися з новим для них видом спорту.

Традиційно у чемпіонаті беруть участь команди фізкультурно-спортивних товариств, закладів вищої освіти, військовослужбовці ЗСУ, співробітники національної поліції, національної гвардії, а також рятувальники ДСНС України.

Подія видалася цікавою, подарувавши масу емоцій та адреналіну. Наші студенти не лише випробували сили в змаганнях, але й збагатилися новими знайомствами. Тепер вони планують працювати над вдосконаленням своїх можливостей.

Активні, сильні, цілеспрямовані та натхненні спортом — саме така студентська молодь ДПУ!