Вчора, 22 лютого, Стівен Хамфріс провів другу лекцію із циклу "Корпоративне право" і викликав черговий фурор серед студентів!

Кількість охочих послухати та перейняти досвід американського професора значно зросла. А у відгуках студенти зазначають, що професор Хамфріс зумів так організувати роботу, що слухачі відчули себе студентами американського вишу.

Окрім студентів та викладачів ННІ права до лекції долучився в.о. ректора ДПУ Дмитро Серебрянський.

Він звернувся з вітальним словом до слухачів та пана Стівена й висловив своє захоплення кількістю студентів, які прийняли участь у заході і вільно спілкувалися англійською мовою з лектором.

Дякуємо Стівену Хамфрісу за високопрофесійний підхід до проведення кожної лекції, за цікавий та актуальний досвід. З нетерпінням чекаємо чергової зустрічі, яка запланована на наступний тиждень.