Сьогодні в спортивному комплексі ДПУ стартували змагання серед студентів на Кубок Державного податкового університету з волейболу!

Відкритий чемпіонат університету з волейболу триватиме протягом двох днів. У змаганні беруть участь студенти всіх факультетів та навчально-наукових інститутів ДПУ.

Щоб проявити свої спортивні здібності та позмагатися за перемогу, на волейбольному майданчику зустрілися збірні команди всіх підрозділів вишу, до складу яких входять як хлопці, так і дівчата.

У ході гри учасники продемонстрували свої найкращі навички, високу фізичну підготовку, злагодженість та справжній спортивний дух.

Підтримати свої команди й зафіксувати яскраві моменти змагань також зібралася дружня група підтримки.

Усім учасникам бажаємо успіхів та нових вражень!

Продовжуємо спортивні традиції нашого вишу!