Сьогодні, 20 вересня, відзначаємо Міжнародний день студентського спорту, який об'єднує студентів з усього світу.

Активне спортивне життя займає особливе місце в діяльності Державного податкового університету, адже виховання сильного та здорового покоління — один із основних пріоритетів.

Впевнені, що спорт формує не лише фізично підготовлених особистостей, а й майбутніх лідерів, адже заняття фізичною культурою виховують цілеспрямованість, уважність і здатність долати труднощі, загартовуючи дух до перемоги.

Саме тому наш університет проводить низку студентських спортивних заходів.

З нагоди свята в нашому університеті відбувся масштабний спортивний захід, до якого долучилися адміністрація, науково-педагогічні працівники та здобувачі вищої освіти всіх навчально-наукових інститутів і факультетів.

У рамках заходу пройшло десять змагань, серед яких командні та особисті. Студенти взяли участь у різних рухових активностях і спортивних конкурсах, демонструючи свої найкращі якості у легкоатлетичних естафетах, стрибках у довжину, волейболі, перетягуванні канату та гирьовому спорті.

За підсумками змагань перше місце посіла команда факультету соціально-гуманітарних технологій та менеджменту, друге місце зайняла команда факультету фінансів та цифрових технологій, третє місце посіла команда факультету податкової справи, обліку та аудиту. Четверте місце здобула команда ННІ економічної безпеки та митної справи, а п'яте — команда навчально-наукового інституту права.

Вітаємо переможців і дякуємо всім учасникам за їхню енергію та спортивний дух!