Сьогодні, 7 березня, в Університеті відбулась зустріч з директором Східного макрорегіонального управління ПАТ «Приватбанк» Едуардом Фільчаковим, який провів відкритий тренінг на тему «Шахрайство – поширені види, як вберегтися». В ході події студенти дізнались про розповсюджені способи шахрайства і як їх виявити, дослідили динаміку шахрайства за останні 10 років, переглянули серію навчальних відеороликів та дізналися, як вберегтись від шахраїв, а ще попрактикувалися відбивати шахрайські атаки в змодельованих ситуаціях.

Також доповідачем була надана цікава інформація про ПриватБанк, його принципи та підхід до роботи, тощо, і пропозиція приєднатися до команди в якості співробітника. А ще говорили про можливість пройти онлайн-практику в ПриватБанку. Зустріч виявилась цікавою, пізнавальною та практично корисною. Дякуємо Едуарду Фільчакову за приділений час та увагу.