В рамках проєкту "PROFплатформа" 18, 19 березня на Хмельниччині про діяльність Державного податкового університету дізналося понад 600 випускників закладів середньої освіти,  що стало результатом робочих поїздок у регіони представників кафедри соціальних комунікацій словесності та культури факультету соціальних комунікацій,  реабілітації та спорту.

Надзвичайно приємні враження залишились у нас від спілкування з молоддю, а також від гостинності та теплого прийому в навчальних закладах міст Шепетівка та Славута.

Висловлюємо вдячність за сприяння, підтримку та співпрацю керівництву Головного управління ДПС у Хмельницькій області, а також завідувачу сектору інформаційної взаємодії Тетяні Банашко, керівнику Шепетівської ДПІ Валентині Ординській, керівнику Славутської ДПІ Володимиру  Яремчуку.

Попереду нові зустрічі та знайомства, про які неодмінно будемо вас інформувати!