Студенти й викладачі Державного податкового університету взяли участь у майстер-класі "Знаходження ресурсу в умовах невизначеності: Робота з метафоричними асоціативними картами" від Каріни Нагорної.

Каріна Нагорна – експерт з гештальт-терапії, чия робота допомагає людям знаходити внутрішній ресурс та розвивати свій потенціал в умовах невизначеності.

Під час практичного заняття лекторка поділилася унікальним досвідом і методикою роботи з метафоричними асоціативними картами. Вона наголосила, що ця практика є ефективним інструментом для розбудови психологічних картин та аналізу ситуацій через образне сприйняття.

Учасники майстер-класу отримали можливість попрактикуватися і поглибити свої знання й навички у галузі психології. Під час занять були задіяні асоціативні карти з тими чи іншими зображеннями, використання яких дозволило учасникам попрацювати зі своїми емоціями, думками та досвідом, що сприяє розвитку свідомості та підвищенню самоусвідомленості.

Такий підхід особливо актуальний у сучасних умовах, коли люди стикаються зі стресом, невизначеністю та викликами, пов'язаними зі складними життєвими обставинами. Коли вміння аналізувати ті чи інші ситуації в образному сприйнятті може стати життєвою опорою.

Варто зазначити, що дана практика виходить з методики проективної психології й активно почала використовуватися на початку минулого століття, але не втратила своєї актуальності й сьогодні.