Студенти ДПУ, які були зараховані на платну форму навчання, мають можливість претендувати на фінансову підтримку від держави.

Студенти-контрактники можуть розраховувати на грант, який повністю або частково покриє вартість навчання відповідно до результатів НМТ. Кожен претендент вже отримав відповідне повідомлення в електронному кабінеті вступника.

Крім цього, скористатися можливістю отримання грантових коштів можна через застосунок «Дія».

Алгоритм — як отримати державний грант на навчання:

• Оновити застосунок «Дія»
  • Авторизуватися в додатку;
  • У переліку документів знайти «Сертифікат на навчання»;
  • Натиснути на три крапки на картці сертифіката та вибрати «Отримати грант»;
  • Активувати грант за допомогою «Дія.Підпису» до 5 листопада.
  • Важливо. Підтвердити отримання гранту потрібно з 15 вересня до 5 листопада.

Вступник може активувати його самостійно — без участі батьків.

Кошти надходитимуть на рахунок закладу освіти університету двома платежами. Після того, як ЗВО отримає частину гранту, студент зможе дізнатися про це через сповіщення в Дії.

Про грантову підтримку розповідає проректор з навчально-методичної роботи Іван Шемелинець у сюжеті для агенції «Погляд».

ДПУ входить до переліку ЗВО, які уклали договір про участь в експериментальному проєкті з запровадження державних грантів на здобуття вищої освіти. Державний грант — цільова безповоротна фінансова допомога за рахунок коштів державного бюджету, що забезпечує повну або часткову оплату вартості навчання.