У п’ятницю завершився тиждень на позитивній ноті: відбулася зустріч керівництва Державного податкового університету (ДПУ) зі здобувачами першого року навчання з трьох факультетів. Зустріч проходила в атмосфері відкритості.

Знайомсвр провели з метою познайомитися з першокурсниками, дізнатися про їхню адаптацію до навчального середовища, а також допомогти новачкам відчути себе членами однієї великої родини — Державного податкового університету.

Під час зустрічі ректор ДПУ Дмитро Серебрянський та проректори розповіли здобувачам про традиції навчального закладу, особливості організації навчального процесу, а також можливості участі у створенні сучасних інноваційних продуктів. Присутні дізналися щодо міжнародної діяльності, академічної мобільності, можливостей отримання подвійних дипломів, літніх шкіл та спікінг-клубу в університеті. Також було запропоновано активно долучитися до наукового, громадського та спортивного життя ДПУ.

Першокурсники мали змогу поставити питання безпосередньо керівництву університету. Їх цікавили питання  щодо міжнародних партнерів, медійної діяльності, гуртків, а також побутових аспектів.

На завершення зустрічі Дмитро Миколайович надав декілька настанов молоді, побажавши, щоб роки в університеті принесли цінний досвід. Він наголосив на важливості активної діяльності в навчальному процесі необхідності вимагати знання від викладачів, вступати в дискусії та вести діалог.

«Тепер кожен з вас є обличчям університету. Ведіть себе гідно, поважайте один одного та людей, які навколо вас і працюють для вас», — зазначив в. о. ректора.