Відповідно до Наказу № 992 від 07.08.2024 року «Про організацію освітнього процесу в першому семестрі 2024/2025 навчального року в умовах воєнного стану» затверджено графік  на період  з 02.09.2024 і до кінця І семестру 2024/2025 н. р., згідно з яким освітній процес буде здійснюватись у очній, змішаній або дистанційній формі у дві зміни.

Згідно з Наказом передбачається, до кінця І семестру 2024/2025 н.р., для здобувачів денної форми навчання першого (бакалаврського) рівня вищої освіти очний формат навчання та для здобувачів 1-го курсу денної форми навчання другого (магістерського) рівня вищої освіти змішаний формат навчання (1–2 тижні та заліково-екзаменаційну сесію навчання здійснювати в офлайн форматі в інший час дистанційно).

Водночас освітній процес для студентів заочної форми відбуватиметься згідно з планом проведення сесій для студентів заочної форми здобуття освіти.

З повним текстом Наказу можна ознайомитися  за посиланням.