У ДПУ провели лекцію на тему: «Erasmus+: конкурси програми у напрямі навчальної мобільності», в рамках Днів Європи в Україні.

Студентка третього курсу ДПУ, фахівець відділу міжнародних зв‘язків Олександра Волошина, розкрила тему та підкреслила особливості цієї грантової програми. Здобувачі вищої освіти отримали багато корисної інформації про саму програму Erasmus+. А ще поради та рекомендації для майбутніх учасників тощо.

По завершенні лекції відбулося опитування у форматі вікторини, за правильні відповіді на запитання, студенти, які взяли у ній участь, отримали подарунки від офісу Erasmus+.

Також студенти, які зацікавились можливостями програми, мали змогу отримати вичерпні відповіді на питання, що їх цікавили

Зауважимо, що захід було проведено за підтримки офісу Erasmus+ в Україні для обізнаності студентів та науково-педагогічного персоналу щодо грантових можливостей Erasmus+.