Сьогодні до університету завітали представниці патрульної поліції Київської області з лекцією «Відповідальність підлітків за порушення закону», на якій розглянули найпоширеніші правопорушення серед молоді, такі як куріння в заборонених місцях, споживання алкогольних напоїв, крадіжки та хуліганство, а також покарання для осіб, які їх вчинили.

Зокрема, під час лекції представниці поліції хотіли почути від студентства, чи знають вони про основні види юридичної відповідальності й наслідки неправомірної поведінки.

Відомо, що незнання законів не звільняє від відповідальності. Але про це потрібно нагадувати. Тому представниці поліції детально розповіли про наслідки порушення закону: про адміністративну та кримінальну відповідальність.

У ході зустрічі студенти активно долучилися до дискусії, ставили запитання та висловлювали свої думки.

Правова обізнаність — запорука захищеності! Психологи стверджують, що молодь порушує закон у двох випадках: через незнання або емоції. Дякуємо представникам поліції за змістовну лекцію задля формування свідомого ставлення до законодавства серед молодого покоління.