Символічно, напередодні Міжнародного дня спорту, ректор Казахської академії спорту і туризму Б. К. Закирьянов висловив подяку в.о. ректора Державного податкового університету Дмитру Серебрянському та професорці кафедри технологій оздоровлення та фізкультурно-спортивної реабілітації Ларисі Гуніній за організацію і проведення курсів підвищення кваліфікації на тему "Сучасні підходи організації навчально-тренувального процесу", які тривали з 11 по 16 березня 2024 року у місті Алмати (Казахстан). В письмовому зверненні Б. К. Закирьянов зазначив, що цей науково-методичний захід слугуватиме зміцненню добросусідських зв’язків та подальшому розвитку співробітництва у сфері освіти та науки, підвищенню ефективності навчальних, методологічних та науково-дослідних робіт між нашими вишами.

Пишаємося, що напрацювання нашої професорки затребувані та цікаві для вивчення іншими спеціалістами галузі.