28 червня Державний податковий університет долучився до Міжнародного круглого столу  університетів-партнерів ВШТІП Академії прикладних наук (Республіка Польща), участь в якому взяли 22 заклади вищої освіти із України.

В рамках презентації університету із вітальним словом від адміністрації ДПУ звернувся проректор з науково-педагогічної роботи та соціального розвитку Дмитро Венцковський.

Координатор співпраці вузів-партнерів д.е.н, професор кафедри фінансових ринків та технологій Ірина Чуницька та виконувач обов’язки декана факультету фінансів та цифрових технологій Володимир Корнєєв ознайомили усіх детальніше зі спеціальностями, матеріальною базою та особливостями університету.

На заході обговорили напрями плідної співпраці на 2023-2024 навчальний рік в організації та проведенні міжнародних наукових заходів.

Дякуємо нашим міжнародним партнерам та сподіваємося на подальший розвиток партнерства і реалізацію нових наукових проєктів!