Підведено підсумки першого (дистанційного) етапу VIIІ Всеукраїнського інтелектуального конкурсу, як одного із незалежних складових Всеукраїнського конкурсу «Податківець майбутнього». Конкурс тривав понад два місяці. 363 учасники, зокрема 132 – представники закладів загальної середньої освіти (9-11 класи) та 231 – закладів фахової передвищої освіти  з 12 областей України. Конкурсанти мали змогу спробувати власні сили, уміння, навички при проходженню Банку завдань.

Цьогоріч уперше було розроблено та скомпоновано завдання з фокусом на компетентності, які мають бути обов’язковим елементом при збереженні цілісності нашої держави, яку несе молоде прогресивне покоління. Концепція нової моделі  впроваджена відділом профорієнтації, практики та кар’єрного розвитку університету. За основу взято вивчення субкультури здобувача середньої та старшої школи. Розробниками Банку завдань виступила команда викладачів-практиків факультету фінансів та цифрових технологій, факультету податкової справи, обліку та аудиту, факультету соціально-гуманітарних технологій, спорту та реабілітації, навчально-наукового інституту права, навчально-наукового інституту економічної безпеки та митної справи Державного податкового університету.

За результатами виконаних завдань  50 осіб (ЗЗСО) та 66 осіб (ЗФПО) стали учасниками ІІ (фінального) туру, що проходитиме 17 травня на базі університету  у змішаному форматі.

Дякуємо всім учасникам Конкурсу та вітаємо переможців першого етапу, відповідно учасників ІІ (фінального) етапу:

Від ЗФПО:

• Штучка Дмитро
  • Юртин Даниїл
  • Яценко Ярослава

На учасників ІІ (фінального етапу), як передумова, чекає написання ЕСЕ на тему: «Ваше бачення щодо відновлення України у контексті змінотворчості системи: оподаткування, інвестиційного клімату, правового регулювання, інформаційного та медіапростору, психологічного здоров’я нації (на вибір). Прибувші конкурсанти матимуть неймовірну можливість приміряти на себе роль учасника ринкових відносин, пізнати глибину суспільно-економічного життя за допомогою розрахункового дослідження.

Велично, що в такий складний, особливий час для нашої країни, майбутнє нації - наша молодь – має свідому позицію становлення нашої незламної держави маючи намір оволодіти різносферними знаннями, щоб у подальшому застосовувати набуті навички у повсякденному, а можливо, і професійному житті.

Тож до зустрічі у ІІ (фінальному) турі Всеукраїнського інтелектуального конкурсу! На вас чекає захоплюючий день, який буде сповнений цікавими зустрічами, знайомствами та подіями.

Переможці другого туру Конкурсу отримають диплом та досить креативні відзнаки від засновника Конкурсу та меценатів Конкурсу, які мають активну позицію у підтримці молоді.

Познайомитись з Меценатами Конкурсу

Конкурс проходить за підтримки Державної податкової служби України, Всеукраїнської професійної спілки працівників органів ДПС, Інституту модернізації змісту освіти МОН, департаментів (управлінь) освіти i науки, громадських організацій, органів центральної виконавчої влади тощо.

Організаційний комітет:

+38(044) 363 27 29