У Кременчуцькому національному університеті імені Михайла Остроградського під патронатом Міністерства освіти України та Національної комісії України у справах ЮНЕСКО відбувся щорічний Міжнародний конкурсу студентських наукових робіт.

2 червня 2023 року успішно захистила свою конкурсну роботу за спеціальністю 051 «Економіка» Москальова Юлія та отримала диплом за зайняте 3 місце.

Тема конкурсної роботи: «Перспективи кластеризації креативних індустрій в Україні на основі міжнародного досвіду».

Науковий керівник – Поснова Тетяна Вікторівна, к.е.н., доцент кафедри економічної політики.

Конкурс було проведено з метою інтеграції України в європейський освітньо-науковий простір, розширення міжнародних зв’язків, стимулювання інноваційної діяльності студентів, оволодіння ними сучасними технологіями, створення умов для формування інтелектуального потенціалу талановитої молоді.

Вітаємо з перемогою і бажаємо подальших успіхів.

Р.S. Конкурс було проведено у співробітництві із Абертейським університетом (Шотландія); Університетом Матея Бела (Словаччина); Університетом Едуконс (Сербія); Інститутом нових технологій та бізнесу (Чехія); Вищею школою європейських і регіональних досліджень (Чехія); Євразійським університетом імені Л. Н. Гумільова (Казахстан); Карагандинським Державним Індустріальним Університетом (Казахстан); Казахським Національним дослідницьким технічним університетом ім. Шатпаєва; Вищею школою менеджменту інформаційних систем (ISMA) (Латвія); Алітус Коледж Університетом прикладних наук (Литва); Люблінською політехнікою (Польща); Вроцлавським економічним університетом (Польща); Вищею Школою Управління Охороною Праці в Катовіцах (Польща).