Сьогодні, 27 жовтня, у День української писемності та мови, спільнота Державного податкового університету приєдналася до написання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності — 2023.

Цьогоріч у заході взяла участь рекордна кількість учасників — диктант писали очільник Університету та члени ректорату, науково-педагогічні працівники та співробітники навчального закладу, керівники різних підрозділів і здобувачі освіти. Загалом 348 осіб долучилися до написання диктанту, з них 225 осіб були присутні в аудиторії, а ще 123 приєдналися онлайн.

Організувала акцію кафедра мовної підготовки та соціальних комунікацій, модератором виступила декан факультету соціально-гуманітарних технологій та менеджменту Наталія Зикун.

В. о. ректора Державного податкового університету Дмитро Серебрянський привітав учасників заходу та наголосив: «Українська мова — головний атрибут народу, тож ми повинні берегти її, шанувати та плекати!». Очільника побажав учасникам успіхів у написанні диктанту, не боятися помилок, адже головна місія акції — об'єднати українців усього світу, «а у єдності — наша сила».

По тому наш талановитий випускник, учасник проєкту «Голос країни», вокаліст шоу «Танці з зірками», психолог Володимир Хоменко виконав пісню «Голоси», а студентка-журналістка Оксана Галицька зачитала цитату відомої української письменниці, поетеси та філософині Оксани Забужко.

Після цього всі учасники зосередились на написанні радіодиктанту під назвою «Дороги України», авторкою якого стала поетеса, перекладачка, лауреатка Шевченківської премії Катерина Калитко. Читав текст актор, театральний режисер, виконавець ролі Івана Довбуша у популярному фільмі «Довбуш» Олексій Гнатковський.

На завершення акції Студентський парламент провів вікторину з української мови.