Сьогодні виповнюється 101 рік з дня заснування Державного податкового університету. Постановою колегії Губпрофу від 16 липня 1921 року №4587 було створено Український торф’яний технікум ім. Артема.

Це був перший рік нашого другого сторіччя! Перший, складний, гартований війною. Водночас, 101 рік університетської історії – це рік згуртованості та єдності, невпинної боротьби на освітньому фронті та беззаперечної незламності! Незламності колективу. Незламності українського народу! Незламності кожного з нас!

Історично склалося, що університет змінював свій вигляд і, навіть, місце розташування (своє існування як Український торф'яний технікум наш виш розпочав у місті Києві по вул. Тимофіївській 12). Тож Податковий університет - це не лише будівлі. В першу чергу - це люди, це велике коло однодумців для яких важливе майбутнє Альма-матер. І наш 101 рік був багатим на добрих, щирих, справжніх! Партнерів, друзів та колег. Людей з великої літери.

Крокуємо далі! Разом!

Навчаємо нове покоління ДЕРЖАВНИКІВ ПАТРІОТІВ УКРАЇНИ! Покоління свідомих, справедливих та сильних духом громадян!