Найближчими тижнями у Податковому університеті розпочнеться процес реновації авдиторій п’ятого та шостого поверхів центрального корпусу.

Першу частину допомоги у вигляді будівельних матеріалів від благодійної організації «Центр волонтерства та захисту» вже доставили на будівельний майданчик.

Також завдяки масштабному збору, який оголосив наш випускник, засновник українського бренду «ANOESES» Костянтин Саввопуло, вдалося зібрати близько 410 тисяч гривень на відновлення пошкоджених приміщень.

Закінчити реновацію 28 авдиторій центрального корпусу планується якнайшвидше, щоб студенти Державного податкового університету мали змогу розпочати новий навчальний рік у стінах рідної Альма-матер.

Зібраних коштів достатньо, щоб розпочати відновлення, проте не достатньо, або його завершити. Саме тому збір на відбудову ДПУ триває. Долучитися можна за цим посиланням. Наша ціль — 1 800 000 гривень.