У боях за Україну загинув випускник Навчально-науковий інститут права ДПУ, викладач Ірпінського фахового коледжу економіки та права, син викладачів нашого університету Тетяни та Михайла Мацеликів — Михайло. Ще пів року тому, як один із кращих випускників, він виносив прапор інституту на урочистостях з нагоди випуску магістрів, а невдовзі став на захист рідної країни.

Ворог обірвав життя Героя. Михайло поліг, захищаючи свою Батьківщину, захищаючи свободу кожного з нас. Він був і залишається справжнім сином України з добрим серцем та щирою усмішкою, великою душею. Від нас йдуть найсвітліші люди.

На жаль, вже 53 Герої нашого університету не повернуться до рідних порогів.

Тепер Небесний Легіон поповнив Михайло Мацелик. Низько схиляємо голови перед його подвигом.

Біль втрати для всієї університетської родини, рідних і близьких — незбагненна.
Висловлюємо щирі співчуття родині. Герою — вдячність, честь і пам'ять! Герої не вмирають!

Підтримати родину можна за реквізитами: 5167819998362926 (дружина Мацелик К. В.).