Цей творчий простір став місцем реалізації потенціалу обдарованих студентів, де ідеї, талант, креативність та натхнення втілюються в яскраві виступи, кожен з яких — це маленьке свято та велике задоволення для глядачів.

Складно навіть уявити університетські події без творчих номерів від наших талантів — це завжди родзинка заходів. В кожному виконанні — запал енергії, вкладений труд і душа.

КМЦ «Сузір’я» — невід’ємна частина нашої історії та традицій.

Це святкові концерти, українські костюми і пісні, національні танці та сучасні номери. Це феєрверк вражень і вокал до мурах — красиво, яскраво і харизматично!

«Сузір’я» пройшло через численні зміни за час свого існування, але одне залишається незмінним — колектив завжди радує глядачів талановитими виступами.

Вітаємо творчий та креативний колектив «Сузір’я»! Бажаємо невичерпного натхнення та нових яскравих зірок на сцені!