Хто ж все-таки розумніший: чоловіки чи жінки? Вже тисячі років людство шукає відповідь на це запитання. І сьогодні студентські команди ДПУ намагалися з’ясовувати відповідь під час захопливої події — інтелектуально-розважальної гри "Хто зверху?", організованої студентським активом університету.

У розважальній грі взяли участь дві команди — хлопці та дівчата, по п'ять учасників у кожній команді.

У складі команди дівчат грали: Галина Лель, Карина Сич і Діана Якубовська, Ірина Вакуленко та Владислава Рось.

Команду хлопців представили: Іван Швайко, Ілля Мартинюк, Микита Чалий, Богдан Шакура, а також Філіп Конюк.

Вболівала за студентську молодь потужна команда підтримки, серед них й адміністрація Університету: в. о. ректора ДПУ Дмитро Серебрянський, проректор з науково-педагогічної роботи та соціального розвитку Дмитро Венцковський та проректор з навчально-методичної роботи Іван Шемелинець.

Дуель чоловічого і жіночого світів була поділена на шість раундів — шість унікальних батлів, що складалися з різноманітних конкурсів та опитувань. А саме:

• Раунд 1: "Збери слово";
  • Раунд 2: "Вгадай пісню";
  • Раунд 3: "Вгадай людину";
  • Раунд 4: "Що це?";
  • Раунд 5: "Хто я?".

Посилювали напругу ведучі Владислав Скрипець та Альона Альохіна, а головний суддя тримав інтригу до останньої хвилини гри.

Під час гри учасники продемонстрували свою інтелектуальність та креативність, вони сперечалися та насолоджувалися цим захопливим процесом. У ході проведення заходу почалася повітряна тривога, тому його продовжили в укритті.

Але попри все атмосфера зберігалася неймовірною! Емоції зашкалювали!

У фіналі дівчатам потрібно було одягнути військову форму, а хлопці повинні були вбратися в український народний костюм — панянки.

За результатами змагань перемогу виборола команда студенток. Тож, перемога належить дівчатам!

На завершення заходу, в. о. ректор Дмитро Серебрянський вручив сертифікати всім учасникам та подарунки переможцям.

Так ХТО ЗВЕРХУ? Ми всі зверху! Коли працюємо як одна команда, обговорюємо та ділимося своїми ідеями!