Колектив Державного податкового університету вітає студентів, випускників, викладачів та працівників коледжу з ювілеєм.

Сьогодні Ірпінський державний коледж економіки та права, в якому навчаються кмітливі та активні студенти, став невід’ємною частиною великої родини Податкового університету. У нас спільне культурне життя та креативне дозвілля. Разом організовуємо та проводимо заходи не лише на рівні університету, а й активно долучаємося до культурного життя міста.

Випускники коледжу щорічно поповнюють студентську родину ДПУ. Своєю чергою ми завжди з радістю та гордістю приймаємо наших колежат у великій університетській родині Податкового. Спільними зусиллями готуємо висококваліфікованих фахівців для усіх галузей народного господарства України!

Ви – молоді та готові рухатися вперед, розвиватися й удосконалюватися! Бажаємо на вашому шляху досягнень і процвітання!

Найкраще попереду!