Гуманітарний хаб Державного податкового університету отримав чергову партію допомоги і чергове підтвердження того, що виш не залишається без уваги добрих людей!

Нещодавно до Державного податкового університету завітав Народний артист України Володимир Гришко, директорка громадської організації "УНКЖ" Марина Корнієнко та представник народу Ірландії Томмі Бьорн (Mr. Tommy Byrne).

Гості привезли волонтерську допомогу, яка є важливою для ДПУ, оскільки наразі їдальня вишу забезпечує харчуванням співробітників та громадян, які опинились у скруті. Щодня біля Гуманітарного хабу можна побачити десятки людей, які чекають на смачний безкоштовний обід від вправних дівчат-кухарок ДПУ.

Волонтери оглянули університет, оцінили масштаби руйнувань та можливі напрямки подальшої допомоги у відбудові та реновації. А ще привітали бакалаврів, які того дня отримували дипломи НЕЗЛАМНОГО, УКРАЇНСЬКОГО вишу!

ТРИМАЄМОСЬ, НАВЧАЄМО, ДОПОМАГАЄМО! Разом!

Все буде УКРАЇНА!

Все буде ДПУ!