Державний податковий університет не лише стабільно тримається в сотні найпопулярніших серед вступників українських навчальних закладів, а впевнено рухається вгору! Якщо минулого року ДПУ займав 91 сходинку рейтингу, то цьогоріч його популярність зросла і тепер рейтингова позиція університету становить 70. Така динаміка надихає ставати ще кращими!

Зазначимо, що за даними інформаційної системи «Вступ.ОСВІТА.UA», яка розміщує рейтингові списки, в таблиці враховані всі заяви від вступників на навчання для здобуття кваліфікаційних рівнів бакалавра та магістра на базі повної загальної середньої освіти за всіма формами навчання станом на 01 серпня 2024 року, а це понад 1 мільйон 64 тисячі заяв від вступників.